ANDROCARE - Centrum andrologické péče

Kniha "PENIS" - rádce nejen pro muže

Penis – rádce nejen pro muže, autor MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.

Vydalo nakladatelství Smart Press Grada, 2006.


kniha PENIS - návod k použití (MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.)
I muži mají své problémy a obavy. Často jim v jejich řešení zabraňuje nechuť přiznat si, že mají potíže, natož pak se s nimi svěřovat někomu cizímu.

Tato osvětová kniha přináší zajímavá a užitečná fakta a odpovídá na otázky, na které se muži možná stydí zeptat, ale které jsou pro ně často mimořádně důležité. Kniha je srozumitelná a konkrétně seznamuje s funkcí penisu, s jeho správným „provozem a údržbou“ a s prevencí problémů. Těch může být dost, pokud si muž své zdraví nehlídá. Na poruchy erekce a ejakulace či nedostatečný pocit vyvrcholení navazují často problémy psychické, partnerské a komunikační. Příčinami mohou být závažná zdravotní postižení: cukrovka, vysoká hladina cholesterolu a tuků v séru, arterioskleróza, porucha tvorby hormonů či onemocnění prostaty.

O zdravotních problémech, léčení a lécích a nejen o nich pojednává tento rádce, kterého by měl číst každý muž, jemuž na jeho zdraví záleží. Knížka je vhodná i pro ženy. O „malé mužské“ se starají hlavně ony. Partnerky dospělých mužů najdou v knize řadu užitečných a potřebných informací.

O autorovi

Autor knihy MUDr. Vladimír Kubíček, CSc. se zabývá klinickou andrologií (gynekologií pro pány) osmnáct let.

O knize řekli

„Tato publikace se zabývá otázkami, které byly dosud tabuizovány nebo přinejmenším přehlíženy, přináší seriózní pohled na oblast medicíny, ve které dosud přežívá mnoho mýtů a polopravd.”
MUDr. Karel Kočí, CSc., androlog

„Jsem si jist, že publikace přispěje ke zvýšení kvality sexuálního života českých mužů i jejich partnerek.”
Prof. PhDr. Petr Weiss, PhD., Sexuologický ústav 1. LF UK a VFN

„Knížka je čtivá, přesná, skvěle napsaná. Jsem rád, že bude na trhu něco, co mohu svým pacientům - ale nejen jim - doporučit ke čtení.”
MUDr. Ondřej Trojan, sexuolog

Více informací a ukázky z knihy (s možností zakoupit knihu za zvýhodněnou cenu) naleznete na stránkách www.smartpress.cz.

© 2011, Androcare | Všechna práva vyhrazena.